Άρχοντας των DD2 o Φίλιππος Καλέσης στο R.M.C.

Νικητής στην κατηγορία DD2 αναδείχθηκε ο Φίλιππος Καλέσης της PRT Motorsport o οποίος πήρε τα ηνία του αγώνα από την αρχή κερδίζοντας τόσο την Pole Position όσο και τα 3 σκέλη του αγώνα.

2ος τον ακολούθησε σε όλη την διαδικασία ο Βασιλέρης Δημήτρης της ENERGY KAITATZIS που έδωσε μεγάλες μάχες με τον Φίλιππο για την τελική επικράτηση προσφέροντας πλούσιο θέαμα.

Στην τρίτη θέση της DD2 βρέθηκε ο πάντα γρήγορος Κοντός Σταύρος της CRG Maxter Hellas.

Στην κλάση των μεγαλύτερων ηλικιακά οδηγών της DD2 Masters, νικητής αναδείχθηκε ο Καρούνης Δημήτρης, της MAN-GUS.
Δεύτερος στην κλάση αυτή ήταν ο Παζάκος Αντώνης και τρίτος, ο teammate του στην DR HELLAS, Σαρδέλης Νίκος.

Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα καθώς και την συνέντευξη του νικητή του αγώνα Φίλιππου Καλέση: