Με 37 συμμετοχές θα γίνει το 5ο SKAG Lap Time TD 2015 - The Big Final

Η πίστα Speedpark, πάντα με την αμέριστη υποστήριξη της εταιρίας SKAG, συνεχίζει & κλείνει την σειρά από τις οργανωμένες προπονήσεις για το 2015 το Σάββατο 12/12 στον Ασπρόπυργο με σκοπό την καλύτερη προετοιμασία των οδηγών σε ένα απόλυτα ασφαλές περιβάλλον. 


Η σειρά των εκδηλώσεων έχει τα χαρακτηριστικά της ατομικής χρονομέτρησης με αντικειμενικό στόχο την βελτίωση των επιδόσεων του κάθε οδηγού, τον συναγωνισμό μεταξύ των, την επιβράβευση των ταχύτερων αλλά & την εισαγωγή νέων οδηγών στο πνεύμα των αγώνων. 

Oι κανονισμοί θα είναι αυστηροί ως προς την συμπεριφορά των οδηγών μέσα στην πίστα & ως προς τον έλεγχο των θεμάτων ασφαλείας. 

ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΥΤΕ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΜΙΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΑΓΩΝΑ.

Περισσότερες πληροφορίες για την εκδήλωση μπορείται να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο:
https://www.facebook.com/events/1736597733226281/

Αναλυτικά οι 37 συμμετοχές των οδηγών που έχουν εκ
ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΟΔΗΓΩΝ

1.Lazer - Tonykart/Rotax Max
2.Πετροπουλου Μαρία - ART/Rotax Junior 
3.Πετροπουλος Σαραντος - Ricciardo/Rotax Junior 
4.Καλιφατιδης Γιώργος - ART/Rotax Micro
5.Παρασκευοπουλος Χρήστος - CRG/ Rotax Max
6. Λάντζης Γιάννης - FA/ Mini 60cc
7. Πετρισης Στυλιανός - Ricciardo/Rotax Micro 
8. Τσιμιδακης Σπύρος - Kosmic/Rotax Micro 
9. Κρικης Γρηγόρης - FA/ Rotax Micro 
10. Μαλανδρινος Άγγελος - Tonykart/ Rotax Max 
11. Γαβαλάς Ευάγγελος - Tonykart/Rotax Max 
12. Alex Switch - Tonykart/DD2 
13. Λασκαράτος Ανδρέας - Tonykart /DD2 
14. Καραβασίλης Μάνος - Monza / Rotax Max 
15. Καφανταρης Γιώργος - Tonykart / Rotax Micro 
16. Δούκας Χρήστος - FA/ Mini 60cc
17. Σπηλιωτοπουλος Τάκης - Jolly / TM KZ
18. Ντεκας Χρήστος - Tonykart / Rotax Junior 
19. Σταματογιαννοπουλος Στέφανος - Intrepid / Rotax Junior 
20. Ξηνταβελονης Θάνος - BirelArt / Kf Junior
21. Ελευθερίου Κωνσταντίνος - BirelArt / Rotax Max 
22. Παπαευθυμιου Θεμης - Tonykart / Rotax Max 
23. Ορφανιδης Ραφαήλ - Tonykart / KZ TM
24. Robert Van Gilder - Kosmic / TM KZ
25. Γεωργιλας Φώτης - FA / DD2
26. Κουκουλέτας Βασίλης - CKR / TM KZ
27. Περιστερας Γιάννης - Kosmic / Mini 60cc
28. Γεωργιάδης Μιχάλης - Tonykart / DD2 
29. Κυριακόπουλος - Ομήρου - Haase / Rotax Max 
30. Παρασκευόπουλος Φίλιππος - Birelart / Mini 60cc 
31. Χορμοβας Παναγιώτης - First / Rotax Max
32. Τανης Γιάννης - Birel / Vortex KZ
33. Βασιλάγκος Γιώργος - FA / Rotax Max 
34. Σταματέλος Γιάννης - Zanardi / TM KZ
35. Ζέλλερ Δημήτρης - Birel / Rotax Max 
36. Σαγανάς Χρήστος - FA/ TM KZ
37. Λύκος Νίκος - Tonykart/ Rotax Micro




Related

news 1009735171156304642

Δημοσίευση σχολίου Default Comments


Next Races

04/12 - Karting Super Cup Αφίδνες

FOLLOW US



yt yt
omae

ΤΥΧΑΙΑ ΑΡΘΡΑ

item